304. V chrámu

Autor: František Xaver Margold
(1887 Chotěšov (Plzeň-jih) - 1967 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole v tisku včetně věnování: "Milované své choti v upomínku na naši svatbu věnoval Margold 22. 11. 1940" Signováno, datováno v době věnování paní Elišce Buchalové na papíře v pravo dole. Zaskleno, rámováno
Technika: ofset, datace: 22. 11. 1940
Šířka: 19,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:36 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč