Karneval v Riu - XL formát
Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno.
Pochází z významné sbírky světového lodního rejdaře.
Technika: olej na plátně, datace: 1973
Šířka: 99,5 cm, výška: 121 cm, rámování: 124,5 x 104,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč