1. Z cyklu Slovensko

Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)

na reversu autorský štítek. Konzultováno a potvrzeno rodinou autorky, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 67 x 81 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:00 SEČ

Zbývá: 7d 4h 57m 54s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč