107. Rybářka
Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 40,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 53,5 x 58
Konec dražby: 12.04.2023 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč