Vyrušení

Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)

číslováno 192/200 a datováno vlevo dole, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 2004
Šířka: 28,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 33 x 39 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč