Provazochodci

Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)

datováno a číslováno 38/120 vlevo dole, vpravo dole signováno, volný list, provenience: z rodiny autorky
Technika: litografie, datace: 2007
Šířka: 40,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: velikost archu 46,5 x 54,5 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč