3. Slavnostní defilé
Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek. Konzultováno a ověřeno rodinou autorky. Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 106 cm
Konec dražby: 13.09.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč