Kompozice s hlavami

Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno. Konzultováno a ověřeno rodinou autorky, certifikát pravosti přiložen
Technika: kvaš
Šířka: 31 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 32 x 43,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč