Zahrada hříchu

Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)

datováno a číslováno 132/150 vlevo dole, vpravo dole signováno, volný list, provenience: z rodiny autorky
Technika: litografie, datace: 2010
Šířka: 27,5 cm, výška: 20 cm, rámování: velikost archu 35,5 x 40 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč