7. Zahrada hříchu
Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)
datováno a číslováno 132/150 vlevo dole, vpravo dole signováno, volný list, provenience: z rodiny autorky
Technika: litografie, datace: 2010
Šířka: 27,5 cm, výška: 20 cm, rámování: velikost archu 35,5 x 40 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč