10. Loď na vodě

Autor: Knut Norman
(1896 Eskilstuna, Švédsko - 1977)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 55 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.04.2023 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč