308. U kanálu
Autor: Knut Norman
(1896 Eskilstuna, Švédsko - 1977)
Signováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 51 x 59 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 06.12.2021 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč