157. Hospodářka krmí slepice
Autor: Alexander Kellock Brown
(1849 - 1922)
Signováno monogramem A. K. B. a datováno vlevo dole, duplicitní plátno, retuše, drobná ztráta barev, rámováno zdobeným rámem
Technika: olej na plátně, datace: 1878
Šířka: 46,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 42,5 x 57,5 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč