175. Oplodnění

Autor: Richard Taubenek
(1940 Praha - 2005 Praha)

signováno vpravo dole, vystavováno v Mastrichtu 2003
Technika: olej na plátně, datace: 2002
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 56 x 66 cm

Konec dražby: 05.12.2017 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 800 Kč