176. Strom života

Autor: Richard Taubenek
(1940 Praha - 2005 Praha)

signováno vpravo dole, vystavováno v Mastrichtu 2003
Technika: olej na plátně, datace: 2002
Šířka: 70 cm, výška: 55 cm, rámování: 61 x 76 cm

Konec dražby: 05.12.2017 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč