Snový horizont

Autor: Richard Taubenek
(1940 Praha - 2005 Praha)

původní dar autora majitelům, nesignováno, závěsná dřevěná skulptura
Materiál: dřevo
Výška: 36 cm, délka: 202 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2024 20:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 9 500 Kč