Romantická krajina s můstkem

Nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 73 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč