3. Romantická krajina s můstkem
Nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 64 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 73 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč