Váza ve tvaru ženy

Černá pálená neglazovaná váza se stylizovaným tvarem ženy. Značeno zespodu číslem 116 a II / 2
Výška: 40 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 25.01.2023 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč