M. Romanof - Rybářský přístav
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Datace: 1926
Datace: 1926
Technika: olej na plátně
Šířka: 55,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 71
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč