30. Psací stůl
velký dýhovaný psací stůl na centrálních nohách, chybějící kolečka
Výška: 95 cm, hloubka: 84 cm, délka: 185 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč