Weiss - Domek na břehu
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1926
Šířka: 26 cm, výška: 14 cm, rámování: 29 x 41 cm
Konec dražby: 26.09.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč