43. Tábor

Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1955
Šířka: 51 cm, výška: 35,5 cm

Konec dražby: 23.10.2019 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč