46. Znamení
Autor: Jaroslav Šváb
(1906 Hodonín - 1999 Praha)
Signováno a datováno dole uprostřed tužkou, číslováno 11/25, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1971
Šířka: 47 cm, výška: 63 cm, rámování: 84 x 66 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč