3. Výhled na Benátky
Autor: Paul Flaubert
(1928 Francie - 1994)
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 23.04.2023 15:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč