42. Krajina se skotem
Autor: Johny Millar
(1855 Švédsko - 1939)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 109 cm, výška: 73 cm, rámování: 90 x 126 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč