Krajina s rudým kopcem

Autor: Per Olof Zachrisson
(1917 Göteborg - 1988 Kisa)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 34 x 42 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč