126. Krajina s rudým kopcem
Autor: Per Olof Zachrisson
(1917 Göteborg - 1988 Kisa)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 34 x 42 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč