Ženský akt u vody
Autor: Sam Uhrdin
(1886 Tasbäck - 1964 Stockholm)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 35 cm, výška: 46 cm, rámování: 68 x 56 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč