109. Červánky nad kostelní věží
Autor: William Stone
Signováno vpravo dole, rámováno, rám se jménem autora
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 46 cm, rámování: 68 x 83 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč