V dílně

Autor: Karel Wellner
(1875 Unhošť - 1926 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole v kameni ligaturou, signováno tužkou vpravo dole, papír zažloutlý
Technika: suchá jehla na kartonu, datace: 1916
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: volný list 27 x 32 cm

Konec dražby: 28.07.2019 12:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč