Na cestě II.

Autor: Richard William Halfnight
(1855 - 1925)

Signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 46 x 56 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč