88. Zimní potok
Autor: Per Sundberg
(1887 Stockholm - 1968 Stockholm)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41,5 cm, výška: 33 cm, rámování: pošk. 45 x 53 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč