89. Peřeje

Autor: Claire Hildebrand
(1873 - 1898)

Signováno vpravo dole, rámováno, požkozený rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na lepence
Šířka: 53 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 65 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 19:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč