85. Ženský akt

Autor: Olga Tesch-Hallström
(1926 Västra Skrävlinge (Švédsko) - 2012 Gilleleje (Dánsko))

Signováno v pravo dole monogramem a na reversu je signatura celá, datocáno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1946
Šířka: 44 cm, výška: 59 cm, rámování: 51 x 65,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč