85. Ženský akt
Autor: Olga Tesch-Hallström
(1926 Västra Skrävlinge (Švédsko) - 2012 Gilleleje (Dánsko))
Signováno v pravo dole monogramem a na reversu je signatura celá, datocáno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1946
Šířka: 44 cm, výška: 59 cm, rámování: 51 x 65,5 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč