Procházka

Autor: John Bates Joel
(1875 - 1922)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 05.01.2022 19:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč