Lesní říčka
Autor: Naess Henry
(.)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 43,5 x 58,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.05.2023 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč