Na molu

Autor: Karl Vilhelm Anstensen
(1913 - 2001)

Signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 69,5 x 60 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč