Přístav

Autor: Alf Johansson
(1934)

Signováno vlevo dole, rámováno a paspartováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 79 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč