67. Ptáčci
Autor: Nils Björkqvist
(1900 - 1991)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, na reversu autorský přípis a datace
Technika: olej na plátně, datace: 1952
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: pošk. 41 x 49 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč