107. Chrám
Autor: Pavel Šimon
(1920 Praha - 1958 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 41 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 61
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč