Zimní krajina

Autor: Hugo L. Petersen
(.)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 56,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 58 x 73

Konec dražby: 06.12.2021 19:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč