Na tržišti

Autor: Bengt Andrén
(.)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 110 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 127 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč