57. Léto ve Viskadalenu
Autor: Bengt Andrén
(.)
Signováno vpravo dole i na plíšku včetně datace, paspartováno, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1919
Šířka: 62 cm, výška: 51 cm, rámování: 70 x 81 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč