12. Divoký příboj

Autor: Georg Stoopendaal
(1866 Švédsko - 1953)

Na reversu datování 1951, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1951
Šířka: 81 cm, výška: 61,5 cm, rámování: 77 x 100 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:05 SEČ

Zbývá: 5d 21h 20m 25s

Vyvolávací cena: 2 200 Kč