Trojspřeží

Autor: Georges Csapó
(1910 Maďarsko)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 62 cm, rámování: 82 x 112 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 500 Kč