18. Trojspřeží
Autor: Georges Csapó
(1910 Maďarsko)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 93 cm, výška: 62 cm, rámování: 82 x 112 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 8 500 Kč