Örnsköldsvik

Autor: August Jansson
(1851 - 1915)

Přisouzeno Augustu Janssonovi, nesignováno, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 37,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 55,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč