13. V přístavu

Autor: Edvin Lindholm-Houge
(1898 - 1969)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 45 cm, rámování: 56,5 x 56,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:06 SEČ

Zbývá: 5d 20h 9m 14s

Vyvolávací cena: 500 Kč