Rybáři

Autor: Edvin Lindholm-Houge
(1898 - 1969)

Sognováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 49 cm, výška: 40 cm, rámování: 51,5 x 62 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč