146. Soumrak nad zimní krajinou
Autor: G. Hagström
(.)
Signováno vlevo dole, rámováno, rám částečně zdobený rytými ozdobami
Technika: olej na kartonu, datace: 1938
Šířka: 30,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 39 x 44 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč