Dáma s vějířem

Autor: Bohumil Mareček
(1884 Praha - 1962 Praha)

signováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 67,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 78 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč