46. Portrét dívky

Autor: Bohumil Mareček
(1884 Praha - 1962 Praha)

signová a datováno vlevo dole, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: olej na překližce, datace: 1927
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Odhadní cena: 10 000 - 13 000 Kč

Konec dražby: 05.12.2017 18:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč