Břízky u vody

Autor: Hugo Carlberg
(1880 - 1943)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 75 cm, rámování: 90 x 105 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 16.02.2023 19:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč